ABD Genel Merkez
American International Radio, Inc. (AIR) 3601 E. Algonquin Rd., #800
Rolling Meadows, IL 60008

Tel: 847.818.9999
Fax: 847.818.9190

E-posta: air@airadio.com
Haberler
Facebook Tweeter RSS Mail olarak yolla Sayfayı yazdır
Ana Sayfa | Haberler | Basın Bültenleri | Prag’da Düzenlenen AIR Bölgesel Kanal Ortakları Konferansı
EN::
EN::

Prag’da Düzenlenen AIR Bölgesel Kanal Ortakları Konferansı

AIR Product Presentation
 
AIR Product Presentation Audience Members Prague Conference AIR Conference Participants Discussions
 

Çek Cumhuriyeti’nde Parg’ın merkezinde bulunan tarihi Automotoclub bu yıl 19 ve 20 Eylül 2012 tarihlerinde AIR’in Çek ve Slovak aracıları için düzenlenen AIR Kanal Ortakları Konferansına ev sahipliği yaptı.

 
SafeMobile tarafından yaratılmış olan yeni Motorola dijital serileri ve ileri yazılım çözümleri de dâhil olmak üzere, etkinlikte çok sayıda heyecanlı programlar vardı.
 
MOTOTRBO özellikleri20 yılı aşkın deneyime sahip olan ve sunuş yetenekleri ile katılımcıların beğenisini kazananMotorola Çözümlerininteknik eğitimeniSayın ReinhardSeiler tarafından sunuldu.
 
”Motorola Çözümleri dijitale kayıyor” şeklindeki satış stratejisi, Doğu Avrupa Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Polonya’dan sorumlu Sayın TomaszWolski tarafından sunuldu. Wolski, yatırımlara dönüşü maksimum kılmak için dijitalleştirme teknolojisindeki en son ilerlemelerin düzgün şekilde kullanılmasının önemini vurguladı.
 
Sayın ReinhardSeiler tarafından Motorola’nın ve rakiplerinin telsizleri arasında yapılan detaylı bir karşılaştırma tüm ortakların büyük takdirini topladı.  Ayrıca Sayın Seiler dijital üretim hatlarındaki sorunlarla mücadele etmek açısından Motorola’nın ne kadar iyi bir pozisyonda bulunduğunu ve yeni gelişmelerin Motorola’nın pazardaki liderliğini korumasına nasıl yardımcı olduğunu açıkladı.
 
SafeMobile’den Sayın David Rodriguez dikkatli bir kitleye çok sayıda yeni fikir ve çözüm sundu. Dijital telsizlere yönelik SafeMobile Yazılım Çözümlerinin yanı sıra, SafeMobile’nin uluslararası ticari gelişim stratejisini ve geliştirdiği yeni ürünleri de sundu. Günün en iyi sürprizi David Rodriguez SafeMobile ürünlerinin her türlü yeni siparişinin garantili bir özel bayi hediyesi de kazanacağını duyurduğu andı: Android cihazlar için yeni SafeDispatch Mobile uygulaması da dâhil ücretsiz bir SafeDispatch Yazılımı demosu.  Uygulamanın değeri 3000 ABD Doları. Etkinliğin organizatörü de bir sihirbazın kristal toplar ve ışıklı batonlarla denge sağlama ve hokkabazlık illüzyonları gerçekleştirdiği akşam yemeği şeklinde bir şenlik, şarap tadımları vs. de dâhil olmak üzere kanal ortakları için çok sayıda interaktif eğlence programları düzenledi.

 
Media Contact:
AIR Inc:
Yan Liang
Marketing Manager
Tel: +49 (0)304 360 288 0
Fax: +49 (0)304 360 288 69
Email: Yan.Liang@airadio.com
©AIR, Inc. 2012
©Copyright 1990-2012 American International Radio, Inc. All Rights Reserved.
   
 
Sayfa başına git