Çözümler
Sektöre göre

AIRTETRA RDS

AIRTETRA RDS
 
AIR Telekommünikasyon Çözümleri DAMM’ nın tek distribütörü olarak, TETRA’nın çözüm özelliği olan DAMM's Tetraflex AIRTETRA RDS Taşınabilir TETRA çözümünü siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duymaktadır.
 
AIRTETRA™ RDS DAMM’s TetraFlex dış ortam sistemini taşınabilir yaparak, sistemi bir level ileri taşımıştır. Bu sistem bütün TETRA özellikleri barındıran tam bir taşıyıcı sistemdir.İçindebir SB421 servis kutusu ve BS421 baz istasyonu barındırmaktadır.
 
Bütün sistem hareketli durumlar gözönüne alınarak uygun bir şekilde paketlenip, uyarlanmış bir panel sayesinde konektör ve arayüzlere kolay ulaşım sağlar.
 
AIRTETRA™ RDS acil ve kritik durumlarda, var olan haberleşme sisteminin kullanımının mümkün olmadığı, haberleşme ihtiyacının maksimum düzeye ulaşma durumunda en iyi çözümdür.
 
Taşınabilir olması her zaman farklı durumlarda ve engebeli arazilerde, parmaklarınızın ucunda size güven veren ve hızlı iletişim sağlayan sisteme sahip olduğunuzu hissettirir.
 
Birkaç dakikada kurulabilir- AIRTETRA™ RDS her ne zaman, her nerede olursanız olun çalışmaya hazırdır. Ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşıp, AIRTETRA™ RDS’ e sadece antenini ve kablosunu bağlayın ve güç tuşuna basın sisteminiz hazır. Basit, Kolay, Güvenilir. Ayrıca acil durumlar için opsiyonel olarak seçebileceğiniz, batarya ünitesi size güçkaynağı olmadığı durumlarda iki saate kadar idare eder.
 
AIR'ın AIRTETRA RDS Taşınabilir TETRA Sistem cihazı kamu güvenliği, endüstriyel, ticari, acil durum ve ulaşım uygulamaları için idealdir. Daha fazla bilgi için lütfen bölgesel AIR satış ekibiyle irtibata geçiniz.
 
 

Sayfa başına git