Çözümler
Sektöre göre
Facebook Tweeter RSS Mail olarak yolla Sayfayı yazdır
Ana Sayfa | Çözümler | TETRA Çözümleri | Dimetra IP Compact

Dimetra IP Compact

Dimetra IP Compact
 
AIR Telekommünikasyon Çözümleri Motorola’ nın tek distribütörü olarak, Motorola’nın TETRA çözüm özelliği olan Dimetra IP Compact çözümünü siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duymaktadır.
 
Dimetra IP Compact kolay uygulanabilir, kapsamlı çözümlerden olan ağ dirençliliği, verimliliğin arttıralabilmesi için kaynakların daha uygun bir şekilde dağılmasını, ölçeklenebilirliği, esnek ve modüler dizaynı sayesinde hem maliyet açısından hem de kolay kullanılabilirlik açısından yarar sağlar.
 
 
Neden Dimetra IP Compact Seçmeli?
 
Dimetra IP Compact küçük ya da orta ölçekli sistemler için dizayn edilmiştir(25 telsiz + kontrol alanı). Cihaz bütün TETRA özelliklerini sağlamaktadır.Özellikle, E1 PABX/PSTN telefon bağlantısı (Aynı anda 30 adet telefon konuşması), hava ara yüzü şifrelemesi (TEA1, 2, 3), Yerel ve uzak kullanıcı konsol bağlantısı, temel elementlerdeki yedeklilik, arama kayıdı ve yeniden yürütülmesi gibi. Bölgeler arası bağlantı kesirli E1 veya X21 hatları üzerinden sağlanır.
 
Opsiyonel olarak MSPD servisi sayesinde 28.8 Kbps brut bilgi transferi sağlayarak, tümleşik ses ve bilgi haberleşmesi sağlamaktadır.  Taşınabilirliği, yüklemesi, çalışması kolaydır. Ayrıca cihaza opsiyonel olarak güvenlik özellikleri de sunmaktadır. Örnek olarak TETRA hava ara yüzü şifrelemesi ve E2EE çözümüleri.
 
Motorola’nın MTS2 ve MTS4 TETRA baz istasyonları ve MCC7500 IP konsolları ile uyumludur.
 
Küçük ve büyük ölçekli özel telsiz ağlarını isteklerini karşılamada ideal birçözümdür. Bu bölgesel belediyelerden özel güvenlik şirketleri, endüstriyel digger kullanıcıların isteklerini tam karşılayacak telsiz haberleşmeçözümüdür. Dimetra IP Compact’in esnekliği sayesinde acil durumlarda ve kritik senaryolarda da en ideal çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.
  
Faydaları

  • Ölçeklenebilir özellik ve büyüklük: yanlız sesten full system yeteneklerine geçiş, tek bölgeden çok bölgeye,
  • Kompak, Verimli ve Esnek,
  • Düşük maliyetli,
  • Kolay kurulum,
  • İleri IP yapısı: En optimum düzeyde arama ayarları ve mümkünlüğü,


İleri sistem raf özellikleri

Kısa bilgi servisleri
Paketbilgi (Tekslotlu& Çok slotlu)
Telefon bağlantı arayüzü
Sistem yedeklilik özelliği
Ses tanıma özelliği
Güvenli özelliği:

Belgeleme
Hava arayüzü şifreleme
Sondan sona şifreleme desteği
 
Sonuç olarak Motorola'nınDimetra IP Compact cihazı kamugüvenliği, endüstriyel, ticari, acil durumve ulaşım uygulamalar için idealdir. Daha fazla bilgi için lütfen bölgesel AIR satış ekibiyle irtibata geçiniz.
 

Sayfa başına git