Çözümler
Sektöre göre
Facebook Tweeter RSS Mail olarak yolla Sayfayı yazdır
Ana Sayfa | Çözümler | TETRA Çözümleri | Dimetra IP Micro

Dimetra IP Micro

Dimetra Micro
 
AIR Telekommünikasyon çözümleri Motorola’ nın tek distribütörü olarak, Motorola’nın TETRA çözüm özelliği olan Dimetra IP Micro çözümünü siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duymaktadır.
 
Dimetra IP Micro kolay uygulanabilir kapsamlı çözümlerden olan ağ dirençliliği, verimliliğin arttırılabilmesi için kaynakların daha uygun bir şekilde dağılmasını, ölçeklenebilirliği, esnek ve modüler dizaynı sayesinde hem maliyet açısından hem de kolay kullanılabilirlik açısından yarar sağlar.
 
Neden Dimetra IP Micro seçmeli?
 
Motorola’nın Dimetra IP Micro ticari ve girişimci kullanıcılara analog sistemden geçiş için kolaylık sağlamaktadır. Dimetra IP micro web tabanlı ağ yönetim arayüzü sayesinde kolay ugulanıp, yönetilebilir. Bölgeler birbirlerine Ethernet arayzü ile bağlandığından, ayrıca başka hatların kiralanması gibi gereken ekstra masraflarda engellenmiş olur. Buna ek olarak bu çözümümüz uzak sistemlerin görüntülenmesi, bakım teşhis maliyetlerini de azaltmaktadır.
 
Motorola daima güvenilir ve sağlam ürünleri ile tanınmaktadır. Dimetra IP Micro’nun bunlardan hiçbir farkı yoktur. Bugün piyasadaki baz istasyonlarının arasında en güçlülerinden biri olan Dimetra IP Micro, en optimum çözümle kapsanan bölgeye, yüksek güç ve hassaslık tanımaktadır. İşin temelinde, bölge kontrolleri bölgesel görevlerini ana switch’e bağlı olmadan yürütebildiğinden, ana switch ile bağlantı kesilmesi durumunda dahi kontrolü eline alıp, bağlantı bozulmadan kullanıcılara haberleşmenin devamını sağlar.
 
Dimetra IP Micro’ nun akıllı özellikleri sayesinde, kullanıcıların daha verimli haberleşme bunun sonucunda, para ve zaman tasarrufu sağlar. Bu akıllı özelliklerden bazıları; grup ve özel arama, sıralama önceliği ve SDS servisi gibi özelliklerdir.
 
Faydaları:
Sistem görüntülenmesi & Teşhisini sağlar
Sahada Wireless haberleşme sağlar.
Açık standart platform
Devam eden ve varolan ağların yeniden kullanımı
SDS servisi
TETRA ses servisi
Grup ve özel araması
Telefon araması
Ip tabanlı telefon bağlantısı
Motorola’nın MTS2, MTS4 baz istasyonları ve MCC7500 IP konsolu
5 telsiz bölgesine kadar bağlantı
 
Endüstriyel uygulamalar:
Petrol & Gaz: Günlük yönetim, konuşma ve görüntüleme ve saha güvenliğini sağlamak için yüksek kalitede ses ve bilgi haberleşmesi sağlar.
Maden & Endüstri: Acil durum aramaları, alarmları güvenlik aramaları için güvenilir ve temiz bir haberleşme sağlar.
Ulaşım: Otomatik Konum Belirleme sayesinde, filo yönetimi, haberleşmesi ve görüntülenmesi aynı zamanda iş gücü gelişiminin gelişimine yardımcı olur.
Uygulanabilirlilk:Daha verimli saha gücü için hali hazırdaki IT alyapsına ve ileri düzey telefon sistemine dahil olup, temiz bir haberleşme sağlamaktadır.

Sonuç olarak
Motorola'nın Dimetra IP Micro cihazı kamu güvenliği, endüstriyel, ticari, acil durum ve ulaşım uygulamaları için idealdir. Daha fazla bilgi için lütfen bölgesel AIR satış ekibiyle irtibata geçiniz.
 
 

İndirmeler
Dimetra IP Micro Brochure
Dimetra IP Micro Specsheet
Sayfa başına git