ABD Genel Merkez
American International Radio, Inc. (AIR) 3601 E. Algonquin Rd., #800
Rolling Meadows, IL 60008

Tel: 847.818.9999
Fax: 847.818.9190

E-posta: air@airadio.com
Hakkımızda
Çözüm Ortakları
Facebook Tweeter RSS Mail olarak yolla Sayfayı yazdır
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ortaklar

Ortaklar

 

Profesyonel iletişim çözümleri için en üst seviye iş ortakları

 

Tüm müşterilere profesyonel iletişim ve yenilikçi teknoloji sunma mücadelesinde, American International Radio işiniz için en etkili iletişim çözümlerini seçmenize yardımcı olan sınıfının en iyisi ortaklarla çalışmaktadır.
AIR, sürekli olarak standartlarını yükseltip iş ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler  sunarken benzer iş felsefelerini paylaşan lider profesyonel iletişim şirketleriyle ortaklık yapmaktan gurur duymaktadır.
 

EMEA Bölgesinde en büyük Motorola Dağıtıcısı AIR

 

Motorola

 
Son 21 yılda, EMEA içinde satış / dağıtım ağımızı geliştirmek, ürün portföyümüzü genişletirken hem özel hem de kamu kuruluşlarına son teknoloji iletişim ürünleri ve çözümleri sunulmasını  sağlamak için Motorola ile çalışmaktayız. Dünyanın her yerindeki işletmeler ve devlet kurumları, en önemli durumlarda ihtiyaç duydukları bilgilere sahip olan çok iyi iletişim kuran ekipler istediklerinde Motorola’nın kapısını çalarlar .
 
EMEA bölgesindeki en büyük Motorola Dağıtıcısı olarak, American International Radio çift yönlü telsizler ve cep telefonları, trank altyapısı, baz istasyonları ve yineleyiciler, geniş bant ürünler , aksesuarlar ve daha birçokları gibi geniş bir ürün yelpazesini sunmaktadır.
 
Motorola İletişim Çözümleri çok güvenilirdir ve kritik anlarda bir fark yaratacaktır. İşte bu nedenle AIR farklı iş iletişimi ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış çeşitli çözümleri Motorola markasıyla sunmaktadır. Portföyümüzde mükemmel müşteri memnuniyeti elde  ederken şirketinize uygun bir ürün seçtiğinizden emin olmak için geniş bant çözümler, AVL/GPS çözümleri, Tetra çözümleri komuta ve kontrol çözümleri yer almaktadır.
 
Motorola'nın ürünleri ve çözümleri hakkında detaylı bilgi için, buraya tıklayınız.
 

İletişimde lider şirketler AIR ile ortaklık yapıyor

 

Safemobile

 
2001 yılında kurulmuş olan SafeMobile, Inc. Mobilite ve BT Çözümlerinde uzmanlaşmış tamamı American International Radio’ya ait  bağlı ortaklıktır. Safemobile, filo güvenliği ve işletme verimliliğini büyük ölçüde iyileştiren Global Konumlandırma Sistemi (GPS) ve Otomatik Araç Takip teknolojileri kullanımının ötesine geçen  yüksek ölçekli, kişiselleştirilebilir mobil varlık yönetimi sistemleri sunmaktadır.
 
Hangi mobil müşterilere hizmet ederseniz edin, - polis ve itfaiye, teslimat firmaları, HazMat ve diğer takip operatörleri, temizlik ekipleri, otobüs/taksi /limuzin firmaları, hizmet şirketleri veya diğer işler - SafeMobile güvenlik ve üretkenlik ihtiyaçlarını karşılayacak açık, ölçeklenebilir bir  çözümdür.
 
SafeMobile müşterilerine, özel bilgi ihtiyaçlarını ele almak üzere istisnai bir  esneklik düzeyi sunmaktadır. Müşteriler, çeşitli  bilgi yönetimi görüntüleme alternatiflerinden aynı sistemde kullanılabilen farklı mobil araç içi uzaktan yönetilebilir üniteler arasından seçim yapabilmektedirler. Veriler, müşterilerin farklı veri akışlarını  entegre etmesine izin vererek çok sayıda kablosuz iletişim taşıyıcılar ve platformları üzerinden eş zamanlı olarak toplanabilir ve aktarılabilir.
 
Safemobile hakkında  daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıklayınız .
  

Axell Wireless

 
İngiltere’de yer alan Axell Wireless kapsama sistemlerinde en büyük Avrupalı sağlayıcı ve dünya çapında kablosuz iletişimde büyük bir güçtür.
 
Axell Wireless yol tünelleri, metrolar, demir yolları, bina içi ve diğer ortamlar için  standart ürün yelpazesi ve kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunmaktadır.
 
Sizlere en yeni kablosuz kapsama çözümlerini (demir yolu kapsama çözümleri ve tünel içi kapsama çözümleri  dahil) ve işe özgü ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış acil durum iletişim çözümleri sunmak için Axell Wireless ile işbirliği ortaklık kurduk.
 
Axell Wireless ve yerel ortaklarla beraber AIR, her biri özel ortamlar ve yerlere uyarlanmış demiryolları ve karayolu tinelleri alanlarında çeşitli kablosuz kapsama projeleri uygulamıştır. İstanbul’daki Kirazli – Başakşehir - Olimpiyatköy Metro Hattı,  Ankara ve Aksaray’daki Pozantı Karayolu Tüneli – İstanbul’daki Havalimanı Metro Hattı gibi projeler müşterilerimizin amaçlarının anlaşıldığını, mevcut yatırımlarının ideal hale getirildiğini ve çözümlerimizin söz verdiğimiz gibi başarılı şekilde teslim edildiğini göstermektedir.
 

Spirent

 
Spirent, test ve ölçümde küresel liderliği olan bir şirkettir. Test çözümleri, tüm dünyada tanınmaktadır ve büyük iletişim şirketleri dünya standardında ağ, cihazlar ve hizmetler tasarlamak,  geliştirmek ve sunmak için Spirent’e güvenmektedirler.
 
Spirent, geniş bant ağ, yakınsama, gelecek nesil İnternet, işletme ağları,  kablosuz ve uydudan navigasyon dahil olmak üzere belirli bir uzmanlık alınan hitap eden eksiksiz bir  çözümler portföyü sunmaktadır
 
Spirent ile birlikte American International Radio şirket ağlarınızı güvenli hale getirip yönetmek üzere Ethernet ağları test platformları, yükleme testi uygulamaları, genmiş bant test sistemleri, ağ bozulma taklitçileri, ağ performans analizi sistemlerini kapsayan test ekipmanı ürünleri sunmaktadır.
 

Exalt

 
Exalt, kablosuz ana taşıyıcı sistemlerinde uzmanlaşan lider bir iletişim şirketi, eksiksiz bir lisanslı ve lisanstan muaf ürünler yelpazesi sunan, tek mikrodalga telsiz üreticisidir. 
 
Exalt, IP- tabanlı ses, veri ve video uygulamalarına artan talep ve TDM‘den IP tabanlı ağa geçişle bağlantılı ağ dar boğazlarını çözmek için tasarlanmış taşıyıcı sınıfı mikrodalga telsiz sistemlerinin geniş bir yelpazesini sunmaktadır.
 
Exalt Communications ortağı olarak American International Radio müşterilerine dijital mikrodalga telsizler, Ethernet için telsiz sistemleri, bant trank telsiz sistemleri ve TDM Uygulamaları için telsiz sistemleri gibi çeşitli geniş bant ürünler ve çözümleri sunmaktadır.
 
 

Sayfa başına git