Servisler
Sektöre göre
Facebook Tweeter RSS Mail olarak yolla Sayfayı yazdır
Ana Sayfa | Servisler

Servisler

AIR, EMEA ve Amerika çapındaki ortakları ile müşterilerinin profesyonel haberleşme ürünleri ve çözümlerine yaptıkları yatırımı maksimum seviyeye çıkartmak suretiyle bunların gelişim ve etkinlik seviyelerine ivme kazandırmalarına yardımcı olmaktadır. AIR’in yetenekli ve üst-düzeyde deneyimli uzmanları,  satın almanızdan maksimum seviyede faydalanmanız konusunda size yardımcı olabilir.

AIR’de Sanayi Uzmanlarından Dünya Standartlarında Destek!

 
Hizmet Departmanımız bir yandan işlemlerinizin daha güvenilir ve etkin hale getirilmesi ve diğer yandan zamandan ve en son teknolojilere ayak uydurmak için gerekli maliyetten tasarruf edilmesi noktasında size yardımcı olabilir. AIR aşağıda yer alan hizmetleri sunmaktan memnuniyet duymaktadır:
  • Onarım Hizmetleri
  • Teknik Eğitimler
  • Sistem Tasarımı & Planlama Hizmetleri
  • Danışmanlık Hizmeti
  • Radyo Programlama Hizmetleri
AIR Hizmetleri ürün ve sistemlerinizin korumasına yardımcı olmakta, ürün ve hizmetlerinizin bütünlüğünün devam etmesini güvence altına almakta ve işlem maliyetlerini kontrol etmeniz konusunda size destek olmaktadır. AIR Destek Hizmetlerini kullanmak suretiyle, şirketler çalışma zamanını maksimum seviyeye çıkarmakta, teknoloji yatırımlarını korumakta ve bakım harcamalarını en aza indirgemektedir.
 
Destek araçları ve mühendislik yardımının kapsamlı bir karışımının yanı sıra, ticari ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere size özel hazırlanmış garanti paketleri de sunuyoruz!
 
Standart destekten müşteriye özel mühendisliğe kadar, çözüm AIR’de!  
 

Teklif İsteme
 
Sayfa başına git