AIR – Güvenilir Profesyonel Telekomünikasyon Çözüm Partneriniz

AIR, Motorolanın EMEA bölgesinde ki en büyük distrubütör olarak, ticari, endüstriyel, devlet ve kamu güvenliği, ulaşım sektörlerine bilgi teknolojileri, profesiyonel haberleşme çözümlerinin kurulumunu ve yürütülebilirliğini sağlayan öncü bir teknoloji firmasıdır. AIR, 1990 yılından başlayarak, ABD, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu'da dokuzu direk, 60'ı partner ülkelede ofisi olmak üzere büyümeye devam etmektedir.

AIR,aralarında genişbantında bulunduğu TETRA, Komut yönetimi, AVL/GPS, Haberleşme sistemleri testi, kablosuz kapsama, acil durum haberleşmesi, sistem integrasyonu ve talebe göre çözüm üretimi sağlayan geniş çeşitlilikteki profesiyonel çözüm ve ürünler sağlamaktadır. Ürünlerimizin portföyü, işlerinizi gerçekleştirmek için gerekli olan, rekabetçi ve uygun fiyat desteğini sağlar niteliklerdedir. Sitemizde dolaşaraktan, AIR' ın sizing için neler yapabileceğini görebilirsiniz.

Günün indirimi

X10DR Long Range Secure Wireless Microphone Available Now!

American International Radio, Inc (AIR) is pleased to add a new product in its portfolio, the X10DR, a Long Range Secure Wireless Microphone for mobile radios.

Daha Fazla Indirim