Servisler
Sektöre göre
Facebook Tweeter RSS Mail olarak yolla Sayfayı yazdır
Ana Sayfa | Servisler | Tamir servisi

Tamir servisi

İletişim işinizde başarılı olabilmeniz için hayati önem taşımaktadır.  Kusurlu iletişim sistemleri ve cihazları nedeniyle geride kalmayın.  Bırakın AIR telsiz onarım taleplerinizi halletsin ki siz de kendi sisteminize itimat edebilin. 
 

AIR Onarım Hizmetiyle satın aldığınız üründen fazlasını alın

 
AIR telsizinizi değiştirme maliyetinin çok azına düzgün ve sorunsuz çalışır hale getirmenize yardımcı olacaktır.  Sistemlerinizin test edilmesi, sorunlarının giderilmesi, onarımı ve modifiye edilmesinde uzun yıllara dayanan tecrübeye haiz uzman teknisyenlerimiz sistemlerinizi üst performans seviyesine geri getirebilmektedir.
 
Sadece orijinal parça ve standart endüstri test ekipmanı kullanmak suretiyle iki yönlü telsizlerinizin makul fiyata mümkün olan en iyi servisi alacağından emin olabilirsiniz.   İster iki yönlü telsiziniz veya yazılım konfigürasyonunuzun bir yedek parçasının değiştirilmesi gerekli olsun,  AIR işi zamanında yapmak için gerekli bilgi ve malzemeye sahiptir. 
 
İletişimin düzenli olarak akışının önemini bildiğimizden, telsiz onarımlarımız  zamanında yerine getirilmektedir.
 
Telsiz onarımlarıyla ilgili fiyat almak için sadece aşağıdaki talep formunu doldurmanız yeterlidir, telsiz servis mühendisimiz kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 
Teklif İsteme
 
Sayfa başına git