Çözümler
Sektöre göre
Facebook Tweeter RSS Mail olarak yolla Sayfayı yazdır
Ana Sayfa | Çözümler | Komuta ve Kontrol Çözümleri | Teleks Telsiz Sevk Çözümü

Teleks Telsiz Sevk Çözümü

telex 1
 
AIR telsiz sevk ve sinyal teçhizatı alanında önde gelen bir tedarikçidir. Dünyanın ilk ve en yaygın şekilde dağıtımı yapılan Teleks IP sevk çözümleri de dâhil,çok çeşitli çözümleri federal hükümet kamu güvenliği birimlerine, belediyelere, kamu destek birimlerine ve ulaştırma sanayiine biz sağlamaktayız.   
 
 

IP-Tabanlı Sevk Konsolları 

En önemli anda güvenilir iletişim.
 
Sahada, diğer sevk üreticilerinden hiçbirinin Teleks’ten daha fazla IP-tabanlısistemleri bulunmamaktadır. Dünya çapında kullanılmakta olan 3000’den fazla IP konsoluyla, kendini kanıtlamış teknolojilerimiz kamu güvenliği, okullar, havalimanları, trafik yönetim sistemleri ve acil durum yanıt araçları için iletişim sağlamaktadır.
 

Adaptör Panelleri

IP-tabanlı herhangi bir sevk çözümünün kalbi.
 
IP-223 Çift Ağlı Telsiz Adaptör Paneli, bir telsiz arayüzünden daha fazlasıdır. Gelişmiş trank ve P25 sistemleri, Nextel telefonları, uydu cihazları, telefonlar, TETRA telsizleri ve daha fazlasını birbirine bağlamanıza ve bunları kontrol etmenize imkân sağlamaktadır. Günümüzde, diğerlerinden daha fazla işlem moduna ve mevcut donatı arayüzlerine sahip olan piyasadaki en yetenekli ağ adaptörüdür.
 
 

Ağ Kaydedicisi

Ağ Aktivitesini İzle ve Arşivle.
 
Bir Teleksağ kaydedicisiyle, kanal değişiklikleri, olumsuzluklar ve daha fazlası da dâhil olmak üzere, bütün ses ve aktiviteleri IP sevk ağınızda kaydedebilir, tekrar oynatabilir, sınıflandırabilir ve depolayabilirsiniz. Güne, tarihe, saate, kimliğe, arama süresine ve diğer parametrelere göre izleyebilir ve arayabilirsiniz. Kaydedicilerimiz yasal uygulamalar, eğitim vesevk aktivitelerinin günü gününeizlenmesi için idealdir.
 
 
 
Sayfa başına git